Patiekalai.lt

Paieška tinklapyje: Išplėsta paieška

Žodynas


Hendricks Gin


Gamintojas: William Grant's&Sons Ltd.

Hendrick‘s – tai griaunant tradicijas gaminamas neįprastos sudėties džinas, turintis nedidelį, bet nuolat augantį aistringų mėgėjų būrelį, išsibarsčiusį visame pasaulyje. Kito tokio skonio džino nerasite, nes taip gaminamas tik Hendrick‘s.
Pasaulyje yra išlikę 4 karterio distiliatoriai, kuriuose garų pagalba iš augalinės žaliavos „ištraukiami“ aromatai. Hendrick‘s karterio distiliatorius pagamintas 19 a. Londone, yra restauruotas ir dirba visu pajėgumu. Šitaip išgautas skonis yra visiškai kitoks, nei verdant ingredientus. Be kadagio sėklų, kubebos pipirų, pelkinės vingiorykštės žiedų, kalendros sėklų, vilkdalgio ir šventagaršvės šaknų, citrinos ir apelsino žievės, Hendrick‘s džinui naudojami bulgariškos rožės žiedlapiai ir, kas visai netikėta - olandiški agurkai. Dėl pastarųjų, gaminant šį džiną su toniku dedama ne citrusinio vaisiaus, o šviežio agurko griežinėlis.
Kodėl verta bent jau paragauti Hendrick‘s džino? Viena, kad sužinotumėte ar esate tas potencialus vienas iš tūkstančio, kuris taps entuziastu, ir antra, kad patirtumėte, kas yra super premium džinas.

Butelio tūris: 0.7 l
Internetinis adresas: http://www.hendricksgin.com/
Kaina parduotuvėje apie: 90.00 Lt

Prisijungimas

Rėmėjai

Naujausi receptai

Restoranai

Atsitiktinis patarimas

Rekomenduojama knyga

Kol kas mūsų duomenų bazėje nėra nei vienos knygos.

Restoranų paieška pagal virtuves
Šiandien vardadienius švenčia:

Konradas, Šarūnas, Nida, Zuzana.

Pasveikink!

Anekdotas

Autobusas pajuda iš vietos ir keleiviai pamato paskui autobusą bėgančią moterį, gailiai šaukiančią, kad vairuotojas sustotų, nes ji pavėluos į darbą, bet vairuotojas, nekreipdamas dėmesio, važiuoja toliau. Žmonės, pasipiktinę tokiu vairuotojo elgesiu, pradeda jam priekaištauti, atseit moteriškė skuba, o tu, šioks ir toks, negali sustoti. Vairuotojas susigėsta ir sustoja, atidaro duris, įlipa ta moteriškė, džiūgaudama pasirausia savo rankinėje ir ištraukdama pažymėjimą, garsiai pareiškia:
- Keleiviai, paruoškite bilietus kontrolei...

Balsavimas

Ar svetainei Patiekalai.lt jau laikas keistis?
Taip, nes yra geresnių tokio tipo svetainių
Taip, galėtumėte apie tai pagalvoti
Ne, nereikia ir taip gerai
Man tas pats


Pasiūlyk temą