Patiekalai.lt

Paieška tinklapyje: Išplėsta paieška

Žodynas


Grants


Gamintojas: William Grant's & Sons Int.

Šio viskio istorija kitokia nei kitų maišytųjų škotiškų viskių. Jo sumanytojas Williamas Grantas, ilgai dirbęs kitiems viskio gamintojams, per 1887 metų Kalėdas pirmą kartą pradėjo distiliuoti savo viskį. Kai jo galvoje kilo mintis gaminti savo maišytą viskį, būtina geriausių salyklinių "Glenfiddich" ir "Balvenie" viskių žaliava buvo po ranka. Turėdamas tokią kūrybos laisvę, W.Grantas lengvai sukūrė tai, kuo mėgaujamės ir dabar, - WILLIAM GRANT’S FAMILY RESERVE viskį.
Net trečdalis šio maišyto viskio tūrio sudaryta iš salyklinės žaliavos. Tai ne pigu, tačiau būtina siekiant gauti ragautojus džiuginantį skonį. "Grant's" viskio kūrėjai ėjo sunkesniu keliu, nes salyklinė žaliava gauta iš visoje Škotijoje pasklidusių 25 distiliuotojų. Net maišyti skirti grūdiniai viskiai yra pagaminti trijose vietose. Tai ganėtinai drąsus "Grant's" gamintojų žingsnis, nes jie galėtų apsiriboti tik savo pasigaminta žaliava. Būtent dėl sudėtingo maišymo "Grant's" aromatas bei skonis lenkia pigiuosius viskius, vargiai vadintinus maišytaisiais.
WILLIAM GRANT’S FAMILY RESERVE aromatas įkūnija tyrą maišyto škotiškojo viskio idealą. Grūdinis aromatas sumišęs su Spėjaus krašto salyklo dvelksmu. Ne trumpesnis kaip trejų metų brandinimas statinėse paryškino tarsi saldų kriaušių ir bananų aromatą. Stangraus pojūčio bananų ir vanilės skonis, salyklo aitrumas gerai subalansuotas su grūdų skoniu. Labai tvarus ir saldus poskonis yra tarsi paskutinis akordas pojūčių jūroje.
Žymus knygų apie viskį autorius Džimas Murėjus savo nuomonę apie WILLIAM GRANT’S FAMILY RESERVE išreiškė žodžiais: "save gerbianti užeiga ar namai negali apsieiti be šio vertingo viskio"!

2005 International Wine & Spirit Competition paskelbė William Grant & Sons Metų Viskio Gamintoju. Šių metų renginyje William Grant & Sons produktai gavo 25 medalius – 9 aukso, 14 sidabro ir 2 bronzos.Kitame šių metų renginyje, International Spirits Challenge laimėtas rekordinis medalių skaičius – 30. Auksu įvertinti visi trys pagrindiniai William Grant & Sons gaminiai – Glenfiddich, Balvenie ir Grant‘s.

Butelio tūris: 0.7 l
Internetinis adresas: http://www.williamgrant.com/
Kaina parduotuvėje apie: 43.00 Lt

Prisijungimas

Rėmėjai

Naujausi receptai

Restoranai

Atsitiktinis patarimas

Rekomenduojama knyga

Kol kas mūsų duomenų bazėje nėra nei vienos knygos.

Restoranų paieška pagal virtuves
Šiandien vardadienius švenčia:

Aleksandras, Jogintas, Aurimė, Izabelė, Sandra.

Pasveikink!

Anekdotas

Armėnijoje, prie Jerevano, atkasė VIII amžiaus prieš mūsų erą tvirtovę ir surado iškaltą įrašą, liudijantį jau anuomet čia buvus miestą. Taigi Jerevanas senesnis už Romą! Gruzinams tatai, aišku, nepriimtina. “Vai vai, negi Jerevanas vyresnis už Tbilisį?!” Paėmė gruzinai skardinį kibirą, užrašė ant jo “Tbilisiui - 3000 metų” ir užkasė kažkokių archeologinių kasinėjimų plote. Archeologai randa tą kibirą, kyla sensacija: Tbilisiui - 3000 metų! Armėnai paima tą istorinį kibirą, pavartalioja rankose ir aptinka ant dugno užrašą: “Jerevano aliuminio dirbinių gamykla”.

Balsavimas

Ar svetainei Patiekalai.lt jau laikas keistis?
Taip, nes yra geresnių tokio tipo svetainių
Taip, galėtumėte apie tai pagalvoti
Ne, nereikia ir taip gerai
Man tas pats


Pasiūlyk temą