Patiekalai.lt

Paieška tinklapyje: Išplėsta paieška

Tostai


Kategorija: Kiti

Šeimininkė pripylė butelį sulčių ir įpylė truputį cukraus, kad skanesnės būtų. Sultys pradėjo rūgti – buteliui ėmė šonus veržti. Šis samprotavo: –Kas geria sultis, o aš turiu kentėti..imsiu ir susprogsiu. –Nesprok,– subarė jį pro šalį lėkdama musė. –Šonai plyš ir pats galą gausi. –Teplyšta..bet užtat sultys išbėgs. –Padarysi šeimininkei nuostolį: cukrus, jos darbas niekais nueis. –kad man šonus labai veržia.. –pakentėk, išpils sultis ir šonų nebeskaudės.. –Nešdinkis su savo patarimais, aš sprogstu! Ir sprogo. Sultys išsiliejo..šeimininkė šviežių sulčių išspaudė, o butelio šukes sušlavė ir į šiukšlių konteinerį išmetė. Tad pakelkime taures ir nekeršykime nei sau, nei kitam.


Itraukti si tosta i mano favoritus

Prisijungimas

Rėmėjai

Naujausi receptai

Restoranai

Atsitiktinis patarimas

Rekomenduojama knyga

Kol kas mūsų duomenų bazėje nėra nei vienos knygos.

Restoranų paieška pagal virtuves
Šiandien vardadienius švenčia:

Augustinas, Genadijus, Virgaudas, Žymantė, Brunonas, Leonora.

Pasveikink!

Anekdotas

Sėdi du džentelmenai restorane. Į restoraną užeina ledi, atsisėda priešingoje salės pusėje ir lengvabūdiškai praskečia kojas. Po suknele, tap kojų kažkas juoduoja. Pirmas džentelmenas:
-Oho! Taigi plaukai matosi!
Antras:
-Nė velnio, gerbiamasis, tai apatinukai.
Susilažino. Pasikvietė oficiantą:
-Oficiante, mes čia susilažinome. Atkreipkite dėmesį į štai tą ledi, kuri sėdi priešingoje salės pusėje. Ar galėtumėte kaip nors delikačiai patikrinti kas gi ten juoduoja pas ją tarp kojų – plaukai ar apatinukai? Mes Jums už paslaugą atsidėkosime. Štai Jums svaras sterlingų.
-Taip sere, tuojaus pat, sere.
-Oficiantas nueina per salę iki ledi, priima iš jos užsakymą. Neilgai trukęs atneša viską ką ledi užsakė ir bedėliodamas ant stalo, lyg netyčia numeta ant grindų šakutę. Pasilenkęs pakelti greitai įvertina padėtį ir nueina prie džentelmenų stalo.
-Na, oficiante, tai plaukai?
-Ne, sere.
-Reiškiasi laimėjau aš, tai apatinukai.
-Ne sere.
-Tai kas gi tai?
-Musės, sere.

Balsavimas

Ar svetainei Patiekalai.lt jau laikas keistis?
Taip, nes yra geresnių tokio tipo svetainių
Taip, galėtumėte apie tai pagalvoti
Ne, nereikia ir taip gerai
Man tas pats


Pasiūlyk temą